Hakkımızda

Hakkımızda

Fiero

Kaliteli üretim ve hizmet ile sürekli müşteri memnuniyeti prensibini temel ilke olarak benimseyen Arolez Gıda San. ve Tic. A.Ş. ’nin kuruluşu, 1985 yılına uzanmaktadır. Geleneksel tat ve kaliteye önem veren, ileri teknoloji ile çalışan fabrikamızda üretilen ürünlerimiz, yüksek kalite kontrol sistemiyle, profesyonel ekiplerimiz tarafından üretimin her aşamasında kontrol edilmektedir.

Üretimine ilk olarak dondurma, dondurma karışımları, sos üretimi ile başlayan firmamız; ilerleyen yıllarda pastacılık ürünleri ile sıcak içecek toz ürünlerin tek içimlik poşetlerinden profesyonel makinelerde ve catering kullanımlarına uygun ürünleri üreterek ürün yelpazesini genişletmiştir.

Hammadde seçiminden satış noktasına kadar uzanan zincirin tüm halkalarını kapsayan kalite ve verimlilik standardımızı, Ankara’dan sonra Antalya şubesi ile İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Konya, Kayseri, Trabzon ve Eskişehir bayilikleri ile yurt içinde ve yurt dışında tüketicilere ulaştırmaktadır.

Arolez temel politikasını, yüksek kalitede toplum sağlığına ve gıda güvenliğine uygun besin değerleri arttırılmış, vitamin, mineral ve doğal olarak elde edilen meyve özleri ile zenginleştirilmiş ve hijyenik ürünler üretmek ve geliştirmek üzerine kurmuştur.

Bu doğrultuda, yeniliklere açık, etkili problem çözebilen ve sonuca odaklı çalışanlarımızla, çevreye duyarlı bir yaklaşımla, etik kurallara uyarak geleceğe yürümektedir.

ÜRETİM

Arolez Gıda üretim politikasını; toplum sağlığına ve gıda güvenliğine uygun, besin değeri arttırılmış, vitamin, mineral ve doğal olarak elde edilen ham maddeler ile zenginleştirilmiş, kaliteli ve sağlıklı ürünler üretmek ve AR-GE çalışmalarını yapmak üzerine geliştirmiştir.

LOJİSTİK

Arolez kalitesi ve güvencesi altında hijyenik şartlarda üretilip ambalajlanan ürünlerin dağıtımını, şirketimize ait olan firigofirik araç filosu ve lojistik iş ortaklarıyla soğuk zinciri kırılmadan perakende satış ile toplu tüketim noktalarına ulaştırılmaktadır. Deneyimli satış ekibi ve güçlü dağıtım ağı ile Arolez müşterilerine en iyi hizmeti zamanında ve eksiksiz sunmayı amaç edinmiştir.